Witamy na stronie Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Praszce

Doba Eucharystyczna

DOBA EUCHARYSTYCZNA

02-03. 06. 2023 r.

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni
i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11, 28)

Największym skarbem całej ludzkości jest Jezus Chrystus, który jest rzeczywiście obecny w Najświętszym Sakramencie. Adorując Go w Eucharystii, trwamy w Nim. Pan Jezus zapewnia: “Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić” (J15,5).

To Jezus Chrystus jest dla nas jedynym źródłem życia i miłości. Kiedy przyjmujemy Komunię św. i trwamy na adoracji, czerpiemy z tego Źródła życie i miłość. Pan Jezus pragnie, aby wszyscy mogli mieć do Niego dostęp i aby ludzie jak najczęściej przyjmowali Komunię św. i adorowali Go w Najświętszym Sakramencie.

Niech Doba Eucharystyczna będzie dla nas wspaniałą okazją do bycia z Jezusem jedynym Panem i Zbawicielem naszego życia.

Rekolekcje Wielkopostne

Propozycja pielgrzymki do Ziemi Świętej

Izrael 29-05-04-06-2023 - grafika(2)

REKOLEKCJE ADWENTOWE