Intencje modlitwy różańcowej

Czerwiec 2024

Papieska intencja ogólna:

Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju.

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia

Intencja stała:

Módlmy się za kapłanów, aby Ewangelia którą głoszą, przemieniała życie ich i nasze.

 

Intencja parafialna

 

  • O pokój na świecie i opiekę Matki Boskiej nad naszą parafią.
  • O dobre przygotowanie ludzi młodych do życia w małżeństwie i rodzinie.

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Wniebowzięcia NMP W Praszce, siedziba: 46-320 Praszka, ul. Parafialna 1.